15 Mart 2010

LG’den ilk Android

LG’nin Android işletim sistemine sahip ilk akıllı cep telefonnu LG GW620 huzurlarınızda.

LG Electronics’in Android işletim sistemine sahip ilk akıllı cep telefonu LG GW620, yükselen mobil sosyal ağ iletişimi trendini yepyeni bir yöne sokuyor. Tüketiciler LG GW620 ile her an her yerde sosyal ağ araçlarını kullanmanın keyfini çıkarıyor.


LG GW620’nin Sosyal Ağ Hizmetleri Yöneticisi (SNS Manager) sayesinde kullanıcılar, kolayca arkadaşlarının durumunu kontrol edebiliyor, yorum bırakabiliyor veya kendi sosyal ağ sitelerini uzaktan güncelleyebiliyor.

Sosyal Ağ Hizmetleri Yöneticisi (SNS Manager), gerçek zamanlı güncellemeler alırken birden çok hesabı yönetebilmek amacıyla kişinin tüm sosyal ağ ihtiyaçlarını tek bir platformda bir araya getiriyor. Kullanıcılar, telefonun kişi listesinde arama yaparken bile arkadaşlarından gelen güncellemeleri görüntüleyebiliyor ve isterlerse direkt olarak onların sitelerine gidebiliyor.
Yalnızca LG GW620’de bulunan Otomatik Yüz Etiketleme (Auto Face-Tagging) ve Yüzden Eyleme (Face To Action) teknolojileri, yüzleri hiçbir zaman unutmuyor! Bu sayede, nereye gidilirse gidilsin arkadaşlar ve aile sadece bir parmak dokunuşu uzaklığında kalıyor. Kullanıcılar, arkadaşlarının yüzünü fotoğrafta etiketleyerek, sadece ekrandaki yüze dokunarak bir siteye fotoğraf yükleme ya da SMS, MMS veya ses yoluyla bağlantı kurma gibi çeşitli uzaktan fonksiyonları gerçekleştirebiliyor.


LG GW620, daha kullanışlı bir sosyal ağ deneyimi için kişisel bilgisayarların rahat ortamını sunuyor. Kayarak açılan, 5-satırlı QWERTY klavye ile internette hızlı gezinme ve duraklamasız video aktarımıyla birlikte sevilen her Google uygulamasının el altında bulunmasını sağlıyor.

Kullanıcılar, anında mesajlaşma, dizi SMS ve gerçek zamanlı push e-posta fonksiyonları ile bağlantıda kalmanın keyfini yaşıyor.

LG GW620, tatmin edici bir gerçek zamanlı oluştur-ve-paylaş deneyimi yaşatmak için en son çoklu eğlence özelliklerini sunuyor.

Yepyeni 5-megapiksel AF (Otomatik Odaklama) fotoğraf makinesi ve yüksek çözünürlüklü video kaydedici, kullancıların kişisel multimedya içeriklerini oluşturmalarına imkan tanıyor. Eğer çekimler son halini aldıysa onları yüklemek ve paylaşmak için sadece basit bir dokunuş yeterli oluyor. Bunun yanında, DivX ve Xvid destekli dinamik HVGA 3-inç LCD ekran ile birlikte 3,5 mm ses soketi de mobil eğlence kavramını tamamlıyor.

LG’nin ilk Android işletim sistemli akıllı telefonu olan LG GW620’nin en baştan itibaren sosyal ağlar düşünülerek geliştirildiğini belirten LG Electronics Mobil İletişim İş Birimi Başkanı ve CEO’su Dr. Skott Ahn; “Sosyal ağ kullanımı yaygınlaştı ve birçoğumuz için arkadaşlarımızla, ailemizle ve çalışma arkadaşlarımızla bağlantılı kalmanın önemli bir yolu haline geldi. Akıllı telefonlarımız, kullanıcılarımızın yaşam biçimleri göz önüne alınarak tasarlandı. Sosyal ağ özelliklerinin kusursuz bir şekilde telefonlarımıza eklenmesiyle, LG akıllı telefon sahipleri daha erişilebilir ve daha iyi bağlantılı olacaklar” dedi.

Yeni LG GW620, Nisan ayının başında Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sunulacak. LG GW620 kullanıcıları, Google onaylı uygulamaları Android MarketPlace’den doğrudan telefonlarına indirebilecekler.

LG Android


--
MLM Future Kazanç Ortaklığı Sistemi
http://www.sivas.mlm-future.com/shop.php?lang=tr&cms_nav_id=210

MLM Future Facebook Grubuna Herkesi Paylaşımları İle Birlikte Bekliyoruz.

http://www.facebook.com/group.php?gid=470195430555
----------------------------------------
Alemin Portalı
Tüm Alem Burada
http://aleminportali.com
------------------------------------------
İlan Grubu
http://groups.google.com.tr/group/ilangrubu/subscribe?hl=tr

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Blog Widget by LinkWithin

İslam İlmihali